جلسه سالانه فدراسیون باشگاه های یونسکو در تاریخ 25 آذر 99 در محل کمیسیون ملی یونسکو-ایران برگزار شد. دکتر حجت الله ایوبی، دبیرکل کمیسیون ملی-یونسکو، دکتر سیدمحمد حسین نواب، رئیس فدراسیون ملی باشگاه ها، آقایان دکتر جواد صباغ و دکتر امیر روشن و خانم دکتر الهه عطایی به عنوان اعضای شورای راهبردی باشگاه ها، روسا و دبیران باشگا ه ها در این جلسه حضور داشتند.

در ابتدا دکتر ایوبی از تلاش های دکتر عطایی و دکتر نواب در یک سال گذشته تشکر کرد و عضویت در AFUCA را اتفاق خوبی برای باشگاه های ایران دانست. دکتر عطایی با تاکید بر ارتباط درون شبکه ای بین باشگاه ها گفت: اگر باشگاه ها تعامل داشته باشند و از ظرفیت های یکدیگر استفاده کنند، می توانند به پیشبرد اهداف یکدیگر کمک کنند. وی همچنین از روسای باشگاه ها خواست که گزارشات و اخبار خود را به صورت مرتب به دبیرخانه فدارسیون باشگاه ها ارسال کنند.

در پایان جلسه برای انتخاب رئیس فدراسیون ملی رای گیری شد و آقایان دکتر نوریجانی و دکتر نواب، رئیس پیشین فدراسیون، کاندید شدند که از 17 رای ماخوذه، دکتر نوریجانی با 13 رای به عنوان رئیس بعدی فدراسیون ملی باشگاه های یونسکو در ایران انتخاب شد.

دسته‌بندی نشده

AFUCAجلسه سالانهدکتر نوابدکتر نوریجانیرئیس فدراسیون ملیشورای راهبردی باشگاه هافدراسیونفدراسیون باشگاه های یونسکوکمیسیون ملی یونسکو- ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *