Creative Tourism
UNESCO Club

اهداف باشگاه

هدف کلی از تاسیس این باشگاه، تلاش برای توسعه پایدار گردشگری با ایجاد زیرساخت‎های انسانی، توانمند‌سازی جوامع محلی، توانمندسازی زنجیره تامین گردشگری و گسترش ارتباط فرهنگی مردم ایران با دیگر ملل جهان در بستر گردشگری است. 
لازم به توضیح است در باشگاه توسعه گردشگری خلاق یونسکو تلاش شده طیف جامعی از فعالان و صاحبان تجربه در صنعت گردشگری حضور داشته باشند؛ افرادی با تجربه‌ای بالغ بر ۱۵ سال و تخصص‎هایی همچون گردشگری دیجیتال، طبیعت‎گردی، بوم‎گردی، آموزش، برگزاری رویدادهای فرهنگی، مرمت بناهای تاریخی، ساخت اقامتگاه‎های سنتی، فعالیت مدیریتی در سازمان‎های صنفی گردشگری و….
همچنین کارشناسان باشگاه در ماه‎های گذشته با تحقیقات وسیع و بررسی نمونه‎های موفق خارجی و داخلی، اقدام به طراحی دوره‎های آموزشی برای کارآفرینان حوزه گردشگری و همچنین مدیران دولتی تصمیم‎گیر یا موثر در صنعت گردشگری کرده‎اند که این دوره‎ها به‌زودی توسط کمیسیون ملی یونسکو- ایران، اعلام خواهد شد.
تدوین شاخص‎ها و تهیه گواهی‎ احترام به گردشگر از دیگر پروژه‎هایی است که در هماهنگی با کمیسیون ملی یونسکو در این باشگاه تدوین شده و هم اکنون مراحل نهایی خود را طی می‎کند.

فعالیت های باشگاه

  •  Blank

اعضای باشگاه

سمیه
عباسیان

رئیس باشگاه

سهند
عقدایی

دبیر باشگاه

محمد
شیرکوند

عضو باشگاه

عطا
فرزام نیا

عضو باشگاه

عباس
شعبانی

عضو باشگاه

اویس
کیانی

عضو باشگاه

علی
جعفرنژاد

عضو باشگاه

محمد جواد
امامی

عضو باشگاه

اخبار باشگاه

ارتباط با باشگاه